Dieet laiskadele: lihtsaim ja ohutum viis kaalust alla võtta

Veel üks kinnitus, et uus on hästi unustatud vana. Laiskade dieedi põhiolemus on õige vee kasutamine. Sellest reeglist pidasid kinni meie vanaemad. Järgides selles artiklis kirjeldatud lihtsaid reegleid, saate ülekaalust vabaneda vaid kuuga.

Laisa dieedi eelised

Võrreldes muude kaalu langetamise viisidega, aitab laisk veedieet seda teha mugavamalt, ilma rikete ja kaasnevate psühholoogiliste traumadeta.

tüdruk joob laisal dieedil vett
 1. Kui järgite rangelt kõiki reegleid, võite süüa kõike. Pole vaja lugeda kaloreid, mõelda läbi menüü ja valmistada ainult dieettoite, hoolitseda kuumtöötlusmeetodi eest.
 2. Pidevat näljatunnet ei teki, kuna vesi täidab kogu mao mahu. Lisaks on selle nullkalorisisaldus.
 3. Siseorganite töö paraneb, organism puhastub, mis mõjutab soodsalt naha seisundit – kõigele sellele aitab kaasa suur kogus tarbitud vedelikku.
 4. Vesi on suurepärane metaboolne katalüsaator. Tänu temale põletab keha kaloreid kiiremini, muutes need energiaks. Keha hakkab kohe ärkama, üldine enesetunne paraneb ja unisus kaob.
 5. Laiskdieeti võib järgida kõikjal: puhkusel, tööl või kodus. Spetsiaalset treeningut ega elustiili muutusi pole vaja.

Kuid laiskadele mõeldud dieedi kõige olulisem eelis on see, et saate nautida oma lemmikmaiuseid, eriti pühade ajal. Peate lihtsalt eelnevalt vajaliku koguse vedelikku jooma ja mõnuga kaalust alla võtma.

Kaalukaotuse kiirust mõjutavad tegurid

Ülekaalu kaotamine on individuaalne protsess ja sõltub keha kaalulangusest. Dieet laiskadele, on kuulus ainult positiivsete arvustuste poolest. Tänu veedieedile võite ühe kuuga kaotada 5–12 kg.

Faktorid, millest kaalulanguse kiirus sõltub:

 • Toit, mida inimene sööb. Vaatamata sellele, et süüa võib kõike, tuleb meeles pidada, et liigne rasvase, tärklise ja magusa rohkus aeglustab kaalulangetamise protsessi. Samuti on soovitav soola kogust veidi vähendada.
 • Ülekaalu kogumass. Protsess läheb kiiremini, seda rohkem on. Sihvakatel ja kõhnadel inimestel kaotab keha liigseid kilosid palju aeglasemalt.
 • Vanus. Mida vanem inimene, seda halvem on ainevahetus. Noortel on lihtsam kaalust alla võtta.

Kuid paljuski sõltub mõju inimesest endast. Mõned veedieedil olevad kaotavad 1 kg nädalas, teised saavutavad sama aja jooksul kuni 5 kg kaalulanguse. Füüsiline aktiivsus kiirendab kehakaalu langetamise protsessi. Füüsiline kasvatus ei lase teil elastsust kaotada ja nahka lõtvuda, kui inimesel on palju ülekaalu.

veedieet laiskadele

Põhilised soovitused ja reeglid

Laisast dieedist on soovitatav kinni pidada kord aastas, mitte rohkem kui kolm nädalat. Kuid kui on mõjuv põhjus seda korrata, tuleb dieeditsüklite vahel pidada vähemalt ühekuulist pausi. Omandatud kasulikku harjumust juua vett vahetult enne sööki saab igapäevases toitumises rakendada, kuid vedeliku kogust tuleb veidi vähendada.

Põhireeglite range järgimine võimaldab teil saavutada edu võitluses lisakilode vastu võimalikult lühikese aja jooksul.

 1. Järgides laiskade dieedireegleid, on oluline juua ainult puhast gaseerimata vett. Ärge jooge jooke söögi ajal ja vähemalt järgmise tunni jooksul. Pärast määratud aja möödumist võite juua teed, kohvi või taimeteed.
 2. Vett tuleks tarbida ainult toorelt ja alati toatemperatuuril. Kuumtöötlemisel kaotab vesi suurema osa kasulikest mineraalidest ja sooladest. Soe - kiirendab ainevahetust ja kohandab keha toidutarbimisega, käivitades samal ajal seedetrakti tööd.
 3. Vett tuleb juua mitte ainult 20 minutit enne põhisööki, vaid ka enne väiksemaid suupisteid, isegi kui need on puuviljad, kreekerid või seemned. Reeglina kaob soov näksida paljudel vaid vajadusest juua 2 klaasi vedelikku.

Vesi peab alati läheduses olema. Saate osta soovitud mahuga väikese pudeli, nii et vajaliku vedelikukoguse mõõtmisega ei teki raskusi.

Dieet laiskadele - ligikaudne menüü

Enne dieedi alustamist on soovitatav kaaluda ligikaudset dieeti. Tundide kaupa toidutarbimise range järgimine suurendab kohati jõudlust. Kiirele ülekaalust vabanemisele aitab kaasa ka toore puuvilja tarbimise suurendamine ning magusa, rasvase, jahuse ja suitsuliha tarbimise vähendamine.

laisk dieettoidud

Laiskade igapäevane dieedimenüü näeb välja selline:

Aeg Menüü
Hommikusöök

7: 40 - 2 klaasi puhast vett.

8: 00 - tavaline hommikusöök.

9: 15 - 9: 30 - kohv või tee ilma suhkruta.

9: 30 – 12: 40 Piiramatu puhas gaseerimata vesi
õhtusöök

12: 40 - 2 klaasi vett ilma gaasita.

13: 00 - lõunasöök mis tahes roogade ja kalorisisaldusega.

14: 15 - 14: 30 tee või kohv ilma suhkruta.

14: 30 – 17: 40 Puhas vesi toatemperatuuril mis tahes koguses
õhtusöök

17: 40 - 2 klaasi puhast vett.

18: 00 - õhtusöök maitse järgi.

19: 15 - 19: 30 kõik joogid ilma suhkruta.

19: 30 – 7: 40 Nälja korral võite juua vett.

Peamised vastunäidustused

Suure veekoguse kasutamise tõttu hakkavad paljud kasulikud ained organismist välja uhtuma, eriti magneesium, naatrium ja kaltsium. Dieedi ajal on soovitatav hakata jooma vitamiini-mineraalide kompleksi.

Selle kaalulangusmeetodi valimise vastunäidustused:

 • Raseduse ja imetamise kolmas poolaasta.
 • Erituselundite haigused, nt neeru-, põieprobleemid jne.
 • Kui organismis on kaltsiumi puudus.
 • Alla 16-aastaste laste dieeti ei saa pidada.

Enne dieedi alustamist peaksid südame-veresoonkonna haigustega inimesed konsulteerima arstiga. Seda meetodit ei tasu valida ka neil, kes vett juua ei armasta.