Arvustused Keto Eat&Fit

 • Tiina
  Enne kaalusin 118 kilogrammi ja enam ei uskunud, et rasvumisega hakkama saan. Arst määras mulle keto dieedi koos keto eat & fit kapslite tarbimisega. Ma poleks kunagi uskunud, et kaalu kaotamine võib olla nii lihtne. Esimese kuuga olen kaotanud juba 21 kilogrammi ja ma ei kavatse sellega peatuda!
  Keto Eat&Fit
 • Janek
  Vanusega hakkas ta tugevasti taastuma. Mu naine üritas mind dieedile panna, kuid pikka aega ei suutnud ma seda taluda, mõtlesin pidevalt toidule, tahtsin liha. Sain teada keto dieedist, millega peate sööma liha ja rasvaseid toite ning otsustasin seda proovida. Hakkasin koos temaga kasutama keto eat & fit kapsleid. Selle tulemusena - söön liha, kuid kilogrammid lähevad ära! Ja nälga pole!
  Keto Eat&Fit
 • Anneli
  Varem proovisin keto dieedil istuda, kuid ketoosi uuesti siseneda ei õnnestunud, 3. -4. Päeval ilmnesid tugevad peavalud ja ma murdusin. Sõber soovitas mul koos dieediga võtta Keto Eat & Fit kapsleid. koos nendega tundsin juba teisel päeval energiat! Esimesel nädalal kaotasin peaaegu 5 kg!
  Keto Eat&Fit
 • Tiina
  Keto dieedil käies kasutan regulaarselt Keto Eat & Fit kapsleid. Kuu aja jooksul õnnestub mul kaalust alla võtta 10-15 kilogrammi, samas kui ma ei tunne nälga ega treeni jõusaalis.
  Keto Eat&Fit
 • Rasmus
  Keto Eat & Fit kapsleid on väga lihtne võtta ja koos spetsiaalse dieediga annavad need väga kiire efekti. Isiklikult suutsin vaid ühe kuuga kaotada 14 kilogrammi.
  Keto Eat&Fit
Kasutaja hinnang Keto Eat&Fit
4.4
19